Соціум

10 квітня в Івано-Франківську офіційно завершився опалювальний сезон (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
10 квітня в Івано-Франківську офіційно завершується опалювальний сезон. На вулиці вже тепло, тому централізоване постачання тепла більше непотрібне

З 10 квітня ДМП “Івано-Франківськ теплокомуненерго” та Станіславська теплоенергетична компанія припиняють централізоване теплопостачання. Рішення на часі, адже середньодобова температура повітря протягом трьох днів сягає понад 8 градусів.

Тепловики кажуть, ще минулими вихідними отримали чимало дзвінків на гарячу лінію з проханням припинити опалювання. Мовляв у будинках стає дедалі жаркіше. А лишні кошти тратити ніхто не хоче. Проте в теплокомуненерго, не могли розпочати відключення без прямого розпорядження від мерії. Однак, обіцяють продовжити подачу тепла у лікарні міста.

“Від опалення будуть відключені всі абоненти за винятком закладів охорони здоров’я, які звернулися з листами з проханням продовжити опалювальний сезон. Наприклад, центральна міська клінічна лікарня, онкодиспансер, психоневрологічний диспансер, перша міська лікарня на Матейка, ну і обласна дитяча лікарня”, – каже Михайло Кобилянський, заступник директора КП “Івано-Франківськтеплокомуненерго”.

Відключення міста від теплопостачання обіцяють завершити за два дні. Водночас, подача гарячої води в домівки триватиме й надалі. Принаймні, до кінця квітня.

Деталі в сюжеті каналу 402.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.