Відео Розваги

Як семирічний школяр у Києві заробляє на своїх блогах до 1000 доларів у місяць

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Найбільше доходів Арлену Хаспетяну приносить реклама.

У Києві семирічний школяр-блогер заробляє до тисячі доларів на місяць завдяки відео із власного життя, пише ТСН.

Арленчик Хасапетян часом Супергерой, іноді крутий пацан, і завжди – той ще ловелас. Блогер з непростим характером, першокласник. Для щастя йому треба не багато, не мало. І він уже на шляху до мети. Максимальний заробіток за місяць – тисяча доларів.

Малий звик працювати на камеру. Те як він їсть, спить і бешкетує – рік тому почала викладати  у Мережу старша сестра Марія. Мовляв, нехай про колоритного брата знають усі.

“Зробила йому сторінку. Сумнівалася, думала, та кому воно там цікаво, кому воно треба”, – розповідає вона.

І в студентці філфаку Марії прокинулися продюсер і режисер.

“Я кажу: стань ось так. Позуй. Зроби міміку обличчя. Там серйозний. Брутальний, милий”, – зазначає дівчина.

Пухкенький брутальний малюк уже має армію у більше як 200 тисяч підписників і купу рекламодавців. Останні бачать популярність й самі пропонують співпрацю. Оплата грошима –  Марія встановила середній тариф у  2 тисячі гривень – чи прорекламованим товаром.

“Інтернет-магазини в основному, дуже часто нам пишуть з ресторанів і кафе типу приходьте. Нехай він поїсть, а ви там зніміть”, – розповідає Марія.

Кожне відео Арленчика додає йому популярності. Замальовки з життя – ось на сторінці уже з’явилося відео про наші зйомки. За першу добу – більше 60 тисяч переглядів. На зароблені гроші розважаються! Іграшки, гіроскутер…

“Він такий, що якби він не хотів – то ніяк не змусиш”, – підкреслює сестра.

Та домовитися можна. Нам ледь вдалося записати з ним інтерв’ю. Але зачепили улюблену їстівну тему – шашлик.

“Коли починає худнути – у нього відразу депресія. Ми його перевіряли – він здоровий. По всіх органах у нього 100% все в порядку”, – пояснює мама.

Тато Армен – беззаперечний авторитет. Лише поряд із ним Арленчик на якусь мить виходить із образу і стає просто татовим хлопчиком. Бешкети в інтернеті батько схвалює. Нехай, жартує, Арлен завойовує електорат, адже у майбутньому хлопчик хоче стати президентом.

Гроші на виборчу кампанію точно будуть. Ролик про наші зйомки за три тижні переглянули більше 150 тисяч  людей. У Арлена додалося вісім тисяч підписників. На рекламі він встиг заробити 600 доларів.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.