Афіша Розваги

У Франківську головні герої серіалу «Школа» зустрінуться зі своїми фанатами

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Завтра, 10 квітня, до Івано-Франківська приїдуть на зустріч з фанами провідні актори серіалу «Школа». Візит відбудеться в рамках останнього Всеукраїнського туру.

Франківці матимуть можливість поспілкуватись з Анною Трінчер (Ната), зробити селфі з Олександром Петренком (Паша) та взяти автограф у Марії Кондратенко (Соня).

На зустрічі можна буде переглянути інтерактивну виставу та долучитись до гри. У ній шляхом голосування буде обрано переможця у змаганнях двох умовних класів – 11-А й 10-Б – та їхніх класних керівників.

Режисером вистави є Сергій Корнієнко, який протягом 10 років активно працює над різноплановими театральними постановками, повідомляють організатори зустрічі.

Нагадаємо, це вже друга зустріч акторської трупи серіалу «Школа» з франківцями. Минулого року до Франківська приїжджали Ася, Тоха, Лола, Ніка, Ната і вчителька Катерина Анатоліївна.

«Школа» – це перший україномовний серіал, який розповідає про реалії життя школярів і їхні стосунки з викладачами та батьками. Кінострічка стала найрейтинговішим серіалом на українському телебаченні у сезоні осінь 2017 – зима 2018 по аудиторії 18-54 роки (Україна).

Актори зустрінуться зі своїми шанувальниками у ККЗ «Арена-центр» о 18:00.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефон.

Comments are closed.