Розваги Світ Фото

“Той, хто платить”. Франківський драмтеатр показав прем’єру про гроші та ілюзії (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Головний герой Олександр з допомогою грошей намагається придбати сім’ю, любов і дружбу. Але не все в житті продається.

У неділю, 5 листопада, франківський драмтеатр представив першу в цьому сезоні прем’єру – французьку драмо-комедію “Той, хто платить”. Протягом місяця театр представить глядачам ще дві нові постановки: 9 листопада буде лемківський концерт Галини Баранкевич присвячений операції Вісла, а 30 листопада – “На західному фронті без перемін” Ремарка.

“Той, хто платить” – вистава у виставі за п’єсою Іва Жаміака. За сюжетом герої за гроші погоджуються зіграти сім’ю для Олександра. Актриса одного із театрів стає йому дружиною, дівчина за викликом – донькою, а художник-невдаха – другом. Щодня кожен грає свою, прописану контрактом роль, адже на них чекає немала винагорода – по 50 тис грн. Однак така гра не може пройти безслідно і в якийсь момент вже складно буде розібрати, де ілюзія, а де правда.

“Сюжетна лінія – як у детективі – відкриває усі секрети аж наприкінці, – говорить режисер Орест Пастух. – Сюжет поєднує комедію і драму. Мені не хотілось, аби вона оминула наш театральний майданчик. Це історія про гру та ілюзії. І коли перед нами постає правда, доводиться прийняти рішення чи прийняти її, чи продовжувати жити в ілюзії”.

Write A Comment