Розваги

Шекспір перевертався у труні: ветерани АТО зіграли у Франківську іронічну комедію (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Ветерани та волонтери АТО зіграли в шекспірівській комедії на сцені Івано-Франківського драмтеатру. Вистава була англомовною.

У п’ятницю, 21 червня, у Франківську відбулася прем’єра вистави за п’єсою “Дванадцята ніч” класика європейської драматургії Вільяма Шекспіра. Це перший соціальний англомовний театр ветеранів та волонтерів АТО “Project “W” – Veteran, Volunteer and William”, пише Курс.

Виставу для глядачів представили англійською мовою. “Дванадцята ніч, або Що захочете” – це сучасна обробка Вільяма Шекспіра. Оскільки режисером вистави виступив актор і режисер франківського театру Олексій Гнатковський, а художнім керівником проєкту став директор театру, режисер Ростислав Держипільський, то класична трагедія очікувано набрала рис іронічного фарсу.

Відтак одним з головних героїв був сам Вільям Шекспір. В одній зі сцен він дуже натурально перевертався, треба розуміти – в труні.

Вистава пройшла на малій сцені. Шекспірівська комедія у виконанні новоспечених акторів вийшла надзвичайно веселою і одночасно – сумною і ліричною. Глядчі відреагували на постановку та гру акторів бурхливими оваціями і довго не відпускали їх за куліси.

Проєкт, окрім того, щоби залучити захисників до творчості, має ще один соціальний аспект. Виручені кошти спрямують на підтримку активних підлітків, а саме підтримку соціально-культурних проєктів, які відповідають викликам сучасного суспільства, авторами яких є діти віком 15-17 років.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.