Відео Розваги

Прикарпатець Петро Гарасимів зірвав овації у першому прямому ефірі шоу Х-фактор (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Вчора телешоу Х-фактор розпочало серію прямих ефірів для фіналістів, які мають визначити переможця вокального проекту, пише КУРС.

Петро Гарасимів, незважаючи на певний “неформат”, – його голос найкраще відтворює українську класику, – пройшов у фінал шоу Х-фактор. Тепер розпочалися прямі ефіри – вони дадуть можливість визначити переможців.

У першому прямому ефірі, який відбувся вчора, 24 листопада, Петро Гарасимів заспівав пісню відомої виконавиці Тамари Гвердцителі.

“Народним героєм з широкою душею” називають Петра Гарасиміва в проекті. “Незвичайним персонажем” іменує його тренер Андрій Данилко. 

“Мені дуже подобається цей хлопець. Його енергія неймовірна, – каже учасниця журі Настя Каменських. – Він і є наша країна”.

“Поцілований Богом. Пройде час – і ти будеш великим співаком”, – сказав після Петрового виступу Олег Винник. 

“Я Гарасимів Петро з мальовничого прикарпатського села Бортники. Я людина весела і відкрита, – каже про себе учасник Х-фактору. – Прийшов сюди за мрією батька”.

Нагадаємо, що 25-річний прикарпатець Петро Гарасимів зголосився до участі в телешоу, щоб допомогти батькам – його мама доглядає хворого на шизофренію батька. А сам хлопець раніше працював на будовах.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.