Розваги

Прикарпатців кличуть на «Битву вертепів – 2019», – призовий фонд 20 тис грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Івано-Франківську триває реєстрація на участь у фестивалі фольклорних дійств «Битва вертепів – 2019». Організаторами фестивалю є Університет Короля Данила та ресторан «Прованс».

Взяти участь у фестивалі вже зголосилися  учні католицької суботньо-недільної школи з Долини, дошкільнята, та студенти з факультету підготовки іноземних громадян Івано-Франківського національного медичного університету.

«Ми орієнтуємося на школярів Прикарпаття, як і анонсували в умовах проведення фестивалю, проте приймаємо різні дитячі колективи. Вік учасників та їхня кількість – необмежені. Єдине, що ми справді обмежуємо – учасники мають представити саме вертепне дійство і виступ має тривати до 15 хв часу. Деякі колективи, які хочуть взяти участь у фестивалі, ображаються через часове обмеження. Але при такій кількості учасників, які до нас приїдуть, журі фізично не зможе переглянути і об’єктивно оцінити тривалі виступи. Звідси й часові рамки», – розповідає проректор з соціально-виховної роботи Університету Короля Данила Олег Андрухів.

Цьогорічний призовий фонд фестивалю – 20000 грн.

Окрім того найбільш яскраві учасники вертепів отримають сертифікати на 100% знижку на навчання в Університеті Короля Данила (на будь-якій спеціальності, за вибором переможця).

«Якщо є люди, які готові долучитися до організації фестивалю, ми будемо дуже раді такій співпраці. Фестиваль «Битва вертепів» стартував на Прикарпатті два роки тому, як приватна ініціатива підприємця Тараса Белза, у селі Підгір’я Богородчанського району Івано-Франківської області. Попередні роки учасниками фестивалю були люди різного віку. Але цьогоріч ми вирішили максимально приділити увагу нашій молоді, учням шкіл, як Івано-Франківська, так і області. Ми хочемо, аби діти шанували наші традиції, відроджували вертепні дійства», – каже Олег Андрухів.

Для того, аби стати учасником «Битви вертепів – 2019», потрібно до 10 січня 2019 року зареєструвати заявку на сайті «Університет Короля Данила».

Довідки за телефоном: 0667157634.
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.