Розваги

На Прикарпатті відбувається 14 гастрономічних фестивалів на рік

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
10 липня відбулись презентації локальних гастрономічних локацій і маршрутів Івано-Франківщини. Про це повідомили у прес-службі Івано-Франківської ОДА.

Захід організовано управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації. Мета презентації – розвиток внутрішнього туризму та підтримка місцевих виробників екопродуктів.

Начальник відділу туризму Віталій Передерко зазначив, що гастрономічні локації і маршрути Івано-Франківщини – недооцінений ресурс внутрішнього та в’їзного туризму.

79% асоційованих членів ЮНВТО (Всесвітньої туристичної організації) вважають проведення гастрономічних заходів найважливішою складовою туристичного продукту. Саме тому влада приділяє велику увагу розвитку гастрономічних фестивалів. Наразі в області відбувається протягом року 14 таких фестивалів і свят.

Близько 40 осіб прослухали презентації. Зокрема,  «Смак Бойківщини», «Зцілення починається з душі», «Смачна Яремчанщина», «Смакуємо на Косівщині», «Гастрономічний туризм на Верховинщині», Ферма «Покутський равлик». Їх підготували представники Верховинського, Городенківського, Долинського, Коломийського, Косівського районів та Яремчанської міської ради.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.