Розваги Фото

Франківський облмуздрамтеатр готує вистави на щодень

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 9 жовтня, в облмудрамтеатрі відбулась прес-конференція присвячена відкриттю нового 76 театрального сезону. Відкриватимуть його 12 жовтня веселою та патріотичною виставою «Шаріка або кохання Січового Стрільця». А вже через тиждень 18 жовтня театрали порадують новою прем’єрою – виставою «Змішані почуття».

DSC_2443

За словами директора облмуздрамтеатру Ростислава Держипільського, жовтень для франківчан та гостей міста буде максимально насиченим, адже на цей місяць заплановано 24 вистави.

«Фактично на щодень, крім понеділків – офіційних вихідних у театрі, – говорить Ростислав Держипільський. – Я колись казав, що так має бути завжди. Це була моя мрія та задача, аби глядачі знали, що вони будь-якого дня можуть прийти до театру на виставу. І зараз є можливість переглянути вистави на різний смак – комедії, драми, музичні вистави, казки для дітей».

DSC_2439

Також 18 жовтня у театрі планують чергова прем’єру – легку, душевну комедію про кохання «Змішані почуття» за п’єсою Річарда Баера.

DSC_2444

Режисер-постановник вистави Орест Пастух розповідає, що цей твір зачіпив його своїм простим сюжетом, а також можливістю залучити старший колектив театральної трупи.

«Сюжет максимально житейський та правдивий, як в житті. – каже режисер-постановник. – Це дуже весела історія про людські стосунки. Історія актуальна доти, допоки на землі живуть люди».

Щодо наступних новинок нового сезону, то в театрі вже приступили до роботи над «Енеїдою» за  Іваном Котляревським.

Write A Comment