Розваги Фото

Франківська молодь вперше таборує у Хорватії (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
30 червня в містечку Селіне, що на березі Адріатичного моря в Хорватії стартував духовно-екологічний табір «Метаноя». Він триватиме до 10 липня. 

Захід проведуть з ініціативи Бюро УГКЦ з питань екології та благословення Архієпископа та Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира Війтишина. Про це інформує  “УГКЦ Івано-Франківської області”

У таборуванні беруть участь понад 30 молодих людей з Івано-Франківської архієпархії. З огляду на те, що Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій проголосила 2018 рік Роком Божого Слова в Україні, то кожен таборовий день розпочинається із зустрічі на пірсі, де, після ранкової молитви, молодь, в тишині споглядаючи неймовірну красу поєднання гірських та морських пейзажів, вправляється у молитві «lectio divina», щоб зустрітися з живим Словом Бога, записаним у Біблії.

«Станьте Храмом Духа Святого і своїми діями спонукайте до переображення Богом створеного світу», – постійно наголошує духівник.

Особливим був четвертий день таборування, темою якого було Святе Таїнство Покаяння, що перегукується з назвою табору. В цей день кожен учасник екотабору отримав футболки, при врученні яких о. Михайло Дзуль, референт Бюро УГКЦ з питань екології Івано-Франківської архієпархії, поєднуючи науку о. Назара із дійством, зазначив:

«Ця одіж немов крижма, котру отримує людина в Хрещенні, як символ душевної чистоти, має нагадувати про те, що Бог створив цей світ прекрасним, однак гріх і людська жадоба перетворюють його у руїну. Так, як у Хрещенні людина звільняється від первородного гріха і зодягається у білосніжну  крижму, так і ви на цьому таборі повинні пережити екологічне навернення, одягаючи на себе ці пам’ятні футболки».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.