Афіша Люди Розваги

Франківців запрошують на екскурсію потаємними місцями “Міжпорталля” – збиратимуть гроші для Володимира Луканя

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Піша екскурсія паралельним Івано-Франківськом “Міжпорталля” відбудеться  24 лютого. Тривалість екскурсії 2,5 години, протяжність 7 кілометрів.

Вартість – 50 грн з особи. Зібрані кошти підуть на лікування франківського художника Володимира Луканя.

Нагадаємо, франківський художник Володимир Лукань – майстер іконопису на склі, член Національної спілки художників України. Він втратив ногу через гангрену, яку спричинив цукровий діабет. Аби допомогти чоловіку, “Мистецьке братство” також організовує аукціон з продажу творів мистецтва. Щоби придбати картину, необхідно приєднатися до групи “Вам картина – художнику здоров’я“, вибрати твір та зробити ставку в коментарях.

Зареєструватися на піше екскурсію можна за формою до 15:00 23 лютого. Час початку екскурсії буде узгоджено з зареєстрованими учасниками.

“Під час екскурсії ви побачите місто з іншого ракурсу. Щоб зрозуміти будь-яке місто, достатньо дослідити чотири місця: вокзал (ставлення міста до новоприбулих), цвинтар (ставлення до свого минулого), церква (стосунок із майбутнім) та ринок (сьогодення). Крім згаданих точок, відвідаємо ще 24 потаємні місцини”, – повідомляє в анонсі організатор Олександр Пиндус-Пастух.

Номер картки для допомоги  (Райффайзен Банк Аваль): 5489 6800 0013 4138 – Лукань Володимир Григорович.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.