Відео Розваги

Фільм на вихідні від “Репортера”: “Звуки музики”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Якщо романтичний дух після Дня Валентина все панує в повітрі, то не потрібно його відпускати, бо наближається весна. Продовжити цей настрій допоможе справжня класика кінематорграфу – фільм «Звуки музики».

Дія кінокартини відбувається у австрійському Зальцбургу в 1939 році. Марія збирається стати черницею, але її характер та поведінка не дуже підходить монастирю. Тому дівчина йде працювати гувернанткою в домі овдовілого капітана фон Траппа, у якого є сім дітей. Марія стає справжньою подругою та другою мамою для дітей, відкриваючи їм світ музики. Але з часом дівчина розуміє, що закохалася у капітана і залишає дім, щоб не заважати йому одружитися з багатою баронесою. А тим часом Гітлер приєднує Австрію до нацистської Німеччини і капітан фон Трапп, проти своєї волі, повинен йти воювати за фюрера.

«Звуки музики» зняв режисер Роберт Вайз, фільм вийшов у 1965 році. Головну роль зіграла британка Джулі Ендрюс, яка перед тим якраз прославилася головною роллю у діснеївській «Мері Поппінс». Фільм є екранізацією бродвейського мюзиклу, який у свою чергу є адаптацією біографічної книги Марії фон Трапп. Фільм отримав багато престижних премій і став класикою кіно.

У ролях:

Джулі Ендрюс – Марія
Крістофер Пламмер – Георг фон Трапп
Чарміан Карр – Лізл фон Трапп
Ніколас Геммонд – Фрідріх фон Трапп
Гезер Мензес – Луїза фон Трапп
Дуан Чейз – Курт фон Трапп
Енджела Картрайт – Брігітта фон Трапп
Деббі Тернер – Марта фон Трапп
Кім Керат – Гретель фон Трапп
Пеггі Вуд – настоятелька монастиря
Річард Гайдн – Макс Детвайлер
Елінор Паркер – баронеса Ельза Шредер
Деніел Труїтт – Рольф

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.