Відео Розваги

Фільм на вихідні від “Репортера”: “Знедолені”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Епічний фільм для холодного зимового вечора. «Знедолені» – яскрава екранізація популярного мюзиклу за мотивами всесвітньо відомого роману Віктора Гюго.

Каторжник Жан Вальжан відбув покарання за те, що вкрав буханку хліба. Але на волі не так солодко, як гадалося: колишній злочинець опинився поза суспільством і ніхто не хоче йому допомогти ні їжею, ні дахом над головою. Нещасному допомагає священик, взявши з нього обіцянку змінитися на краще. Через кілька років Жан Вальжан, живучи під іншим іменем, добився вигідного становища, але його добробут може зазнати краху через інспектора поліції Жавера, який із пристрастю дбає про закон і запідозрив самозванця. До того ж, Вальжан допомагає Фантіні, яка опиняється на вулиці й змушена торгувати собою, щоб врятувати доньку.

Читайте: Фільм на вихідні від “Репортера”: “Я, Тоня”

Через багато років її донька Козетта переживе справжнє кохання, її обранець Маріус розриватиметься між почуттями до дівчини і до батьківщини, Жавер буде змушений обирати між обов’язком і людяністю, а Жан Вальжан зрозуміє, що від минулого не втекти. Все це – на тлі історичних подій Франції епохи Рестраврації Бурбонів та Червневого повстання 1832 року.

Читайте: Оскар-2019: фільми «Рим» та «Фаворитка» лідирують серед номінацій

Один із найвідоміших романів французького письменника Віктора Гюго екранізували безліч разів. Фільм Тома Гупера – екранізація мюзиклу, який не сходить з бродвейської та вест-ендівських сцен більше 30 років, і є досить близький до книги. Фільм отримав багато номінацій та нагород від премій Оскар, БАФТА, Золотий глобус. Українці побачили фільм 7 лютого 2013 року.

У ролях:

Г’ю Джекман – Жан Вальжан
Рассел Кроу – Жавер
Енн Гетевей – Фантіна
Аманда Сейфрід – Козетта
Гелена Бонем Картер – мадам Тенардьє
Саша Барон Коен – мсьє Тенардьє
Едді Редмейн – Маріус
Саманта Баркс – Епоніна
Аарон Твейт – Анжольрас
Деніел Гаттлстоун – Гаврош

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.