Відео Розваги

Фільм на вихідні від “Репортера”: “Ніколи не відпускай мене”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
“Ніколи не відпускай мене” – драматична антиутопія про трьох людей, які з’явилися на світ методом клонування, щоб стати донорами органів. Але у них є почуття та мрії.

Гейлшем – на перший погляд звичайна школа-інтернат минулого століття. Тут дбають про здоров’я вихованців-сиріт, серед уроків велику увагу приділяють мистецтву. От тільки реальний світ вони вивчають лише на заняттях, а за ворітьми пансіонату ніколи не були. До того ж, їх готують до особливої мети – у майбутньому жертвувати свої органи “справжнім” людям, аж поки не помруть.

Скромна Кеті, тихий Томмі та різка Рут стали друзями, хоч дружба ця не дуже щира. Після закінчення школи вони разом знайомляться із зовнішнім світом. Рут зустрічається з Томмі, хоч у нього закохана Кеті. Але це неважливо: їхнє призначення – бути живими посудинами з органами.

Фільм за однойменним романом Кадзуо Ішіґуро вийшов у США у вересні 2010 року, в Україні – у березні 2011. Фільм та актори отримали номінації на кінопремії, хоч комерційно був не дуже вдалим. Режисер – Марк Романек.

У ролях:

Кері Малліган – Кеті
Ендрю Гарфілд – Томмі
Кіра Найтлі – Рут
Саллі Гокінс – міс Люсі
Шарлотта Ремплінг – міс Емілі
Іззі Майкл Смолл – Кеті в дитинстві
Чарлі Роу – Томмі в дитинстві
Елла Пернелл – Рут в дитинстві
Андреа Райсборо – Кріссі
Донал Глісон – Родні
Наталі Річард – Мадам

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.