Відео Розваги

Фільм на вихідні від “Репортера”: “Гладіатор”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Видовищний фільм про часи безстрашних гладіаторів та підступних цезарів Древнього Рима від режисера Рідлі Скотта.

Сюжет розгортається у 180 році нашої ери. Імператор Марк Аврелій хоче зробити своїм наступником найкращого полководця Максимуса, свого вихованця, і передати частину влади Сенату. Про це дізнається його син Коммод і таємно вбиває батька, проголосивши себе новим імператором та наказавши вбити Максимуса та його сім’ю.

Вмілий воїн уникає страти, але втрачає дружину та сина й потрапляє в полон до работорговців. Так він стає гладіатором – приреченим на смерть бійцем, який змагається на арені для розваги багатих римлян. Максимус стає улюбленцем публіки, найсильнішим серед гладіаторів. На нього чекають кров і битви в Колізеї, оплески публіки, а також зустріч з імператором Коммодом, який не допустить, щоб його суперник пішов з арени живим.

Фільм «Гладіатор» вийшов на екрани 1 травня 2000 року. Зйомки картини були дуже дорогими, але фільм зібрав величезні касові збори. «Гладіатор» отримав п’ять премій Оскар, серед яких – за найкращий фільм. Незважаючи на історичний сюжет, у фільмі дуже багато розходжень з історією. Серед основних помилок: колір Римської імперії був пурпуровий, а не синій, звання генерала в ті часи не використовували, навіть справжній Колізей здався режисеру замалим і його збільшили на комп’ютері. Не кажучи про те, що сам сюжет – художня вигадка, бо і Марк Аврелій, і Коммод насправді загинули по-іншому.

У ролях:

Рассел Кроу – Максимус
Хоакін Фенікс – Коммод
Конні Нільсен – Луцилла
Джимон Хонсу – Джуба
Олівер Рід – Проксімо
Дерек Джайкобі – Гракх
Річард Гарріс – Марк Аврелій
Спенсер Тріт Кларк – Луцій
Томмі Фленаган – Цицерон
Томас Арана – Квінт
Джон Шрапнел – сенатор Гай
Девід Скофілд – сенатор Фалко
Ральф Меллер – Хаген
Девід Геммінгс – Кассій

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.