Відео Розваги

Фільм на вихідні від “Репортера”: “Гіркі жнива”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Поки український кінематограф розвивається, на заході також знімають фільми про Україну, щоб розповісти світу нашу історію.

Фільм «Гіркі жнива» зняв канадієць українського походження Джордж Менделюк. Він розповідає про історію кохання Юрка та Наталки на тлі подій 1932-1933 років. Хоч фільм не показує детально жахи Голодомору та є досить легким як на таку трагічну тему, він досить достовірно знайомить західного глядача з цією темою. Фільм цікаво подивитися й українцям, оскільки кіно вийшло цікавим та візуально приємним.

Події фільму розгортаються в селі на центральній Україні. Місцеві живуть своїм життям, закохуються і плекають надії, а в країні тим часом панує радянська влада. З часом утиски стають все більшими, а весь урожай доводиться віддати більшовикам. Поки Юрій, талановитий художник, потрапляє в Києві у в’язницю, а потім входить у антибільшовицький рух, його кохана Наталка повинна виживати у селі, яке помирає з голоду.

Читайте: Фільм на вихідні від “Репортера”: “Артист”

Для створення фільму, його автори тісно співпрацювали з українськими істориками Орестом Субтельним і Людмилою Гриневич. Зйомки фільму проходили у музеї під відкритим небом в Пирогові, якраз у час Євромайдану. У кінокартині використовували композиції українських гуртів «ДахаБраха» і «Рожаниця». Головні ролі зіграли відомі британські актори. Епізодичні ролі виконали українські актори Остап Ступка та Олександр Печериця.

У ролях:

Макс Айронс – Юрій
Саманта Баркс – Наталка
Баррі Пеппер – Ярослав
Тамер Гассан – Сергій
Теренс Стемп – Іван
Анейрід Барнард – Микола
Том Остен – Тарас
Річард Брейк – Медведь
Гері Олівер – Йосип Сталін
Остап Ступка – Бойко
Олександр Печериця – Володьо

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.