Відео Розваги

Фільм на вихідні від “Репортера” – “Чорний лебідь”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Інколи у погоні за досконалістю можна втратити себе. Психологічний трилер Даррена Аранофскі «Чорний лебідь» – про жорстокий світ балету, де пишні пачки та пуанти приховують біль і конкуренцію, а за ідеальним перевтіленням у персонаж – психічні проблеми.

Головна героїня Ніна – балерина трупи нью-йоркського театру, який саме готується до постановки «Лебединого озера». Все життя дівчини обмежується тісною квартирою і мамою, яка надто нею опікується, а також балетним станком. Ніна працює день і ніч, щоб стати найкращою і отримати у майбутній постановці головну роль – дівчини Одетти, яка перетворювалася у лебедицю.

Але хореограф Тома сумнівається, чи варто віддати роль Ніні, яка ідеальна у ролі білого лебедя, але для її альтер-его, чорного лебедя, вона недостатньо пристрасна і надто стримана, на відміну від її суперниці Лілі. Ніна докладає всіх зусиль, щоб стати досконалою у новій ролі, та поступово починає страждати від галюцинацій, гублячись між фантазією і дійсністю.

Фільм «Чорний лебідь» отримав як добрі, так і погані рецензії, зате багато нагород, в тому числі п’ять премій Оскар, зокрема за найкращу жіночу роль Наталі Портман. Наталі, як і її персонажці, довелося важко працювати для ролі й щодня по кілька годин займатися балетом. Прем’єра фільму в Україні відбулася 10 березня 2011 року.

У ролях:

Наталі Портман – Ніна Саєрс
Міла Куніс – Лілі
Венсан Кассель – Тома Леруа
Барбара Герші – Еріка Саєрс
Вайнона Райдерс – Бет
Бенжамен Мільп’є – Давід Моро
Себастіан Стен – Ендрю
Тобі Гемінгвей – Том

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.