Відео Розваги

Фільм на вихідні від “Репортера”: “Чарівна країна”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На написання відомої дитячої книги «Пітер Пен» Джеймса Баррі надихнула дружба з однією сім’єю і зовсім невеселі події. Зрештою, більшість дитячих книг – це дорослі історії про те, як чарівна країна дитинства залишається позаду.

Письменницька кар’єра Джеймса Баррі терпить крах, стосунки з дружиною теж не найкращі. Чоловік знаходить втіху в новій дружбі з вдовою Сильвією Девіс та її чотирма дітьми. Джеймс стає товаришем по іграх хлопців і допомагає Сильвії, яка стала дуже дорога його серцю. Пітер, Джордж, Джек і Майкл важко переживають втрату батька, старший хлопець мріє скоріше вирости, до того ж, Сильвія важко хвора. Джеймс Баррі відкриває для Девісів світ фантазії і сам пише п’єсу, яку скоро полюблять діти в усьому світі – «Пітер Пен».

Біографічна драма Марка Фостера «Чарівна країна» (дослівно називається «У пошуках Небувалії») розповідає реальну історію з життя шотландського письменника. Фільм вийшов 29 жовтня 2004 року у Великобританії. Фільм отримав багато номінацій на престижні кінопремії.

У ролях:

Джонні Депп – Джемс Баррі
Кейт Вінслет – Сильвія Ллевелін Девіс
Фредді Гаймор – Пітер Ллевелін Девіс
Нік Рауд – Джордж Ллевелін Девіс
Джо Просперо – Джек Ллевелін Девіс
Люк Спілл – Майкл Ллевелін Девіс
Дастін Гофман – Чарльз Фроман
Джулі Крісті – Емма дю Мор’є
Рада Мітчелл – Мері Анселл Баррі
Келлі Макдональд – Пітер Пен
Іан Гарт – Артур Конан Дойл

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.