Відео Культура Розваги Світ

До Франківська завітав відомий американський танцювальний гурт StepAfrica (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Із запальними ритмами і відточеними рухами до Івано-Франківська завітав відомий американський танцювальний гурт “StepAfrica!”. Його учасники вже провели майстер-клас для студентів-хореографів Прикарпатського університету.

Колектив з Вашингтона виступає у жанрі степінг. Це енергійна і поліритмічна танцювальна форма, яку заснувала афро-американська молодь чимало років тому.

Нові рухи франківські студенти опановували з легкістю. За словами викладачів, здебільшого вони практикують класичні і народі танці. Тому степінг виступить для них добрим досвідом.

Колектив StepAfrica! перебуватиме в Івано-Франківську упродовж декількох днів. У програмі — низка майстеркласів та виступів. У посольства США кажуть: все за для культурного обміну. Адже лише так вдається досягти взаємопорозуміння між людьми.

Вже завтра колектив StepAfrica! проведе танцювальний флеш-моб у центрі міста. А також дасть великий концерт у драмтеатрі. Загалом, американські танцюристи вже побували також в Ужгороді. А далі вирушать до Львова.
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.