Політика

Жителі ОРДЛО звинувачують у війні на Донбасі кого завгодно, крім Росії — опитування

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На Кремль покладають відповідальність лише 28,4% жителів окупованих територій Донбасу.

96,2% жителів ОРДЛО покладають відповідальність за конфлікт на Донбасі на українську владу після Майдану. 85,3% вважають, що в цьому винні місцеві активісти Майдану. 76,7% звинувачують у цьому Євросоюз, 89,2% — США. 79,9% покладають відповідальність на домайданну владу на чолі з Януковичем. Такі дані наводяться у спільному дослідженні Українського інституту майбутнього і “Дзеркала тижня. Україна”, проведеному за допомогою компанії “Нью Імідж Маркетинг Груп”

Зате мало хто бачить у розпалюванні війни роль Росії. На Кремль покладають відповідальність лише 28,4% жителів окупованих територій Донбасу. У той же час місцевих активістів Антимайдану звинувачують 45,6%, а владу ДНР/ЛНР — усього 29,2%.

На Донбасі тривають осбстріли, є четверо поранених, але сили розводять

Дослідження проводилося з 7 по 31 жовтня 2019 р. Методом face-to-face опитано 1606 респондентів: 800 — у непідконтрольної частині Луганської і 806 — в непідконтрольної частини Донецької областей. Для розрахунку порівняльної вибірки були використані офіційні статистичні дані 2014 р., які були скориговані з урахуванням існуючих демографічних даних ВПЛ, які залишили непідконтрольні території. Похибка результатів не перевищує 3,2%.

Детальніше про дані опитування жителів ОРДЛО читайте в статті Інни Ведернікової, Володимира Кравченка, Юлії Мостової і Тетяни Силіної “Тест на сумісність” в тижневику “Дзеркало тижня. Україна”.

Коломия на колінах зустріла героя, який загинув на Донбасі (ВІДЕО)

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.