Політика Соціум

У Франківську забудовник просить суд звільнити ділянку біля озера від каплички та інших споруд

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Франківську мерія проганяє забудовника хрестом, ялинкою, наметами. Тож ТОВ “Розважально-відпочинковий центр “Гаразд” пішло до суду шукати захисту від мерської каплички.

Підприємство звернулося до Господарського суду Івано-Франківської області з позовом щодо озера до виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та Управління Івано-Франківської єпархії Української православної церкви Київського патріархату. Про це йдеться в ухвалі Господарського суду Івано-Франківської області від 9 січня, пише Курс.

До теми: У Франківську мерія проганяє забудовника хрестом, ялинкою, наметами – що відбувається і кому це треба?

Нагадаємо, в грудні набрала розвитку історія з єдиною поки незабудованою ділянкою біля міського озера – в районі вулиць Південний бульвар-Гурика. На місці майбутнього розважально-відпочинкового центру «Гаразд» мерія спершу встановила намет для цілодобового чергування. А потім віднайшла значно дієвіший спосіб – рішенням виконкому віддала ділянку під капличку. Бо проти хреста у Франківську сміливців ще не знайшлося.

28 грудня до всього ансамблю встановили штучну ялинку, заспівали пісень. А в суботу, 29 грудня, в боротьбу вступило ще одне комунальне підприємство – водоканал. Мовляв, на конфліктній ділянці біля озера прорвало мережу і треба все розкопати, аби знайти місце витоку, бо кілька будинків можуть залишитися на свята без води.

До теми: Туриста чекає хрест. Як у Франківську планують заробити на гостях

А днями Руслан Марцінків запросив Епіфанія на освячення каплички біля озера. Мовляв, було б гарно, якби Епіфаній під час свого візиту завітав на освячення каплички на ділянці біля озера.

У цій ситуації ТзОВ «Гаразд» та його співзасновник Костянтин Бородайко абсолютно спокійні, бо переконані, що правда на їхньому боці. Адже з документами у них все добре, на відміну від міста. Тож  “Гаразд” не лише оскаржує рішення виконкому, а й просить суд зобов’язати відповідачів звільнити земельну ділянку від тимчасових споруд і будівельних матеріалів.

Читайте також: Івано-Франківська міська рада відновила «Хрест тверезості» у привокзальному сквері (ФОТО)
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.