Політика Фото

У Франківську на зустрічі з Порошенком побились Нацдружини з правоохоронцями (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Кілька десятків активістів “національних дружин” прийшли на зустріч Петра Порошенка з виборцями з плакатами “Свинарчуків за ґрати!”

Правоохоронці взяли пікетувальників у кільце та відтіснили від мітингу. Під час сутичок використовували сльозогінний газ, пише Курс.

Поліція виштовхала пікетувальників подалі від сцени за кордон, утворений з службових мікроавтобусів.

Учасники мітингу скандували “Разом і до кінця”. Прихильники президента відповідали “банду з міста”.

На місці сутичок був і начальник обласної поліції Володимир Голубош.

“Нацдружини” прийшли на мітинг, коли на сцені виступав гурт “Тік”. Петро Порошенко до Івано-Франківська тоді ще не приїхав.

За словами керівника Нацкорпусу в Івано-Франківську Сергія Сивачука, активістів начебто почали відштовхувати приїжджі тітушки. Вони ж використали перцеві балончики. Сивачук розповів, що Нацкорпус і далі проводитиме “мирну акцію”.

“Нацкорпус пройшов між кордонами поліції, а тоді зліва на нас напали тітушки. Так сталось, що між нами опинились члени обласної спілки атовців, які в результаті теж постраждали. Одному в лице балончиком бризнули. Зараз атовці, Нацкорпус та поліція спільно домовились провести надалі акцію мирно”, – сказав Сивачук.

Пізніше у промові Петро Порошенко заявив, що “Путін сьогодні зявляється не лише в образі терориста, обвішаного гранатами, чи бойовика з триколором, а часто маскується й готовий вигукувати навіть “Слава Україні!”, щоб роз`єднати українців”. Під час виступу Порошенка “нацдружинники” залишалися за поліцейським кордоном, вигукуючи час від часу “Ганьба!”

Як повідомили в поліції, потерпілих у сутичках нема, затриманих також.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.