Гроші Політика Соціум

“Свободівець” Онуфріїв без конкурсу приватизує приміщення на майже 500 м² у центрі Франківська

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 30 травня, виконком Івано-Франківської міської ради погодив і виніс на сесію питання про включення нежитлових приміщень площею 459,1 м² в будинку на вул. Чорновола, 23 в перелік об’єктів, які підлягають приватизації.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків не зачитав навіть повну назву проекту рішення, не назвав адресу приміщення. Не зважаючи на це присутні на засіданні члени виконкому проголосували за винесення питання на розгляд міськради одностайно і без запитань, пише Курс.

Як писав КУРС, це приміщення з квітня 2016 року орендує директор ТОВ “Місто-НВ”, очільник франкції “Свобода” в Івано-Франківській міській раді Роман Онуфріїв.

Згідно з договором, приміщення на Чорновола, 23 площею 459,1 м² було здано в оренду за 3099,45 грн + ПДВ. Отже, вартість оренди одного квадратного метра становить 6,75 грн + ПДВ. Реальна ринкова вартість оренди квадратного метра в цьому місці на той час становила не менше як 100 грн за кв м, а на сьогодні – принаймні удвічі більше.

У листопаді 2016 року міська рада дала дозвіл ТОВ “Місто-НВ” на проведення ремонтних робіт на загальну суму 1 492 449,60 грн.

Згідно з оцінкою, яка була проведена перед здачею приміщень в оренду, вартість цих нежитлових приміщень становить 3 719 340 грн.

Остаточне рішення щодо внесення цього приміщення у перелік об’єктів, які підлягають приватизації, погодив міськвиконком має прийняти міська рада. Якщо рада проголосує “за”, Онуфріїв отримає приміщення без аукціону за вартістю оцінки мінус витрати на ремонт фактично власного майна. Один квадратний метр обійдеться обранцю в трохи менше ніж 180 дол, що в 4-5 разів нижче ринкової ціни такої нерухомості. Імовірно, вся оборудка з самого початку була задумана для перепродажу громадського майна за його реальною вартістю.

Нагадаємо, у січні 2018 року міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків та керівник проекту “ProZorro. Продажі” Олексій Соболєв підписали меморандум про співпрацю. Марцінків пообіцяв, що місто буде продавати та здавати в оренду нерухоме комунальне майно через прозорі онлайн-аукціони.

З того часу міська рада продала через “ProZorro.Продажі” лише одне приміщення.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.