Політика

Прикарпатці, які змінять виборчу дільницю, не зможуть проголосувати за мажоритарників (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
До 15 липня включно всі охочі повинні подати заяву про зміну місця голосування без зміни виборчої адреси. Жодних документів, окрім паспорту, брати не потрібно.

Аби уникнути черг і потратити 10 хвилин замість цілого дня іванофранківців просять не відкладати зі зміною місця голосування.

Поки у коридорах міськради – порожньо, жодних черг, повідомляє Вежа. За день у відділ ведення Державного реєстру виборців навідується до 10 людей. Загалом від початку виборчого процесу правом змінити місце голосування скористалися 98 громадян. У той час, як за попередню виборчу кампанію таких заяв тут нарахували понад 5 тисяч. Найбільшого ажіотажу чиновники очікують в останні тижні перед виборами. Відтак, радять, якщо й відкладати цю справу наостанок, варто принаймні запевнитись у наявності свого імені у списку виборців.

До теми: “Слуга Народу” оголосила кандидатів-мажоритарників на Прикарпатті (СПИСОК)

Проголосувати виборці можуть навіть закордоном. Процедура зміни місця голосування – аналогічна. Варто лише вказати причину виїзду за межі країни. Відповідну заяву можна подати до середини липня. Відділ ведення Держреєстру виборців працює без вихідних. За винятком Дня Конституції.

І пам’ятайте, якщо ви вирішили змінити місце голосування за межами свого виборчого округу, то отримаєте тільки один бюлетень, а не два. Тобто ви не зможете проголосувати за кандидата в одномандатному окрузі.
Читайте: Олександр Шевченко – людина тижня за версією “Репортера”

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.