Політика

«Прийшов час об’єднуватися заради змін», – Василь Гацько у Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 16 січня, іванофранківці зустрілися з лідером партії «Демократичний альянс» Василем Гацьком.

Говорили про те, як збудувати країну освічених, заможних та щасливих громадян.

Василь Гацько
Василь Гацько

«Я вже провів чимало зустрічей з людьми. Був у Львові, Луцьку, Миколаєві, Одесі та багатьох інших містах, – говорить Василь Гацько. – Мені здається, що прийшов час не тільки говорити про проблеми, але й об’єднуватись заради змін. Іншими словами, ми маємо використати президентські та парламентські вибори, аби побудувати комфортну для життя країну».

За його словами, аби зміни були ефективними, потрібно щоб країну очолила «людина, яка вміє протистояти впливу». Саме такий лідер, каже Гацько, знищить олігархат та зможе побороти корупцію.

«Потрібно, аби у виборчому бюлетені було одне прізвище від кількох політичних сил, – вважає політик. – Тільки так ми зможемо перемогти на виборах «тимошенків» та «порошенків», завдяки яким Україна опинилася на останньому місці в Європі за рівнем добробуту. Ми ж повинні зробити все можливе, аби олігархат зник як явище. Для цього «ДемАльянс» утворив політичний союз з об’єднанням «Самопоміч» на час президентських і парламентських виборів».

На думку Гацька, сьогодні Україна – це країна олігархів з одного боку та бідних з іншого, а так не повинно бути.

«Ми маємо стати державою середнього класу, де реально не тільки мати гідну заробітну плату, а й заощаджувати», – сказав політик і наголосив, що у всіх громадян в країні має бути можливість стати середнім класом.

У свою чергу, добробут має стати результатом підприємливості та інноваційності. Саме тому «ДемАльянс» і далі розвиватиметься як платформа для представництва інтересів малого та середнього бізнесу.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.