Люди Політика

Прогульники і нерішучі – троє франківських депутатів ризикують втратити мандати. Інфографіка

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Троє депутатів Івано-Франківської міської ради ризикують утратити мандати через пропуски сесійних засідань 2018 року. Один з них – “свободівець” Петро Гавриш – не був на жодному засіданні.

Деталі – в моніторингу депутатської роботи від руху “Чесно“.

Прогульниками, згідно з методологією Громадського руху ЧЕСНО, вважаються ті, хто пропустив від 25% до 50% засідань сесій і/або комісій.

Минулоріч до списку прогульників потрапили 12 депутатів. Третина з них – представники партії “Солідарність”, троє з яких – місцеві забудовники Володимир Балагура, Петро Гречанюк і Сергій Палійчук. У переліку кандидатів на відкликання є і дві представниці “Самопомочі” – голова фракції Ірина Кулинич та депутатка Олександра Федорук. Вони обоє 2018 року пропустили 5 з 8 засідань сесій, тобто 62,5%.

Є депутати, які реєструються на засіданнях, і система маркує їх як присутніх, але при цьому вони не беруть участі в голосуваннях. Депутат зобов’язаний голосувати “за”, “проти” чи “утримався”. Він має представницький мандат і не голосувати не може.

2018 року депутатів, котрі не брали участі в голосуваннях за понад 50% питань, було аж 9. П’ятеро з них пройшли до міськради від партії “УКРОП”, яка заявила про себе як про опозицію.

До списку нерішучих потрапили й кандидати на відкликання.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.