Відео Політика

“Нам треба навчитися думати, а не засмічувати місто й голови”, – Віктор Вінтоняк (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цього тижня в самому центрі Івано-Франківська з’явився своєрідний “смітник агітації”.

Великий скляний куб поставили з ініціативи кандидата у народні депутати України, відомого у Франківську підприємця,  директора агенції регіонального розвитку Віктора Вінтоняка, повідомляє Репортер.

Вінтоняк балотується до парламенту від Івано-Франківська (виборчий округ № 83) і ще на початку кампанії відмовився від паперової агітації. Крім того, закликає й інших кандидатів не витрачатися на рекламну продукцію, не засмічувати місто й голови виборців.

«Безліч друкованої агітації щодня забруднює наш Івано-Франківськ, – каже Віктор Вінтоняк. – Я від цього відмовився одразу. І закликаю всіх інших кандидатів кошти, які передбачені на рекламні агітки, вкладати в розвиток інноваційних, культурних чи спортивних проєктів. Цей куб ми встановили, щоб франківці могли скидати паперові агітматеріали, які роздають на вулицях. Після виборів макулатуру перероблять на папір і надрукують з нього книжки для дітей. Ми маємо навчитися думати – не вірити словам і гаслам, а зважати на те, що людина робить».

На сьогодні виборцям цілком достатньо Інтернету – інформаційних порталів, сайту ЦВК, сторінок у соцмережах –  вважає Віктор Вінтоняк. Там є вся інформація про кандидатів та їхні програми.

Так, дізнатись усі деталі програми Віктора Вінтоняка, кожен виборець Івано-Франківська може на сайті ЦВК.

На правах політагітації

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.