Політика

У Франківську 15 білбордів із передвиборчою агітацією містять порушення

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У понеділок, 28 січня, поліцейські та координатор Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Івано-Франківській області перевірили законність розміщення передвиборчої агітації на білбордах.

Поліцейські виявили 15 порушень чинного законодавства. Більшість білбордів розміщені без вихідних даних (або вони неповні), виявили й порушення обмежень щодо ведення політичної агітації, інформує прес-служба патрульної поліції.

За всіма фактами відібрані заяви та пояснення, матеріали направлять на розгляд для встанволення винних осіб та притягнення їх до відповідальності.

Від початку виборчої кампанії у прикарпатській поліції зареєстрували 13 випадків про порушення законодавства під час проведення передвиборчої агітації.

Правоохоронці оформили три протоколи за статтею 212-13 КУпАП. Йдеться про розміщення на одному з вуличних білбордів в Івано-Франківську, Коломиї та Калуші плакатів, на яких не було інформації про тираж і установу, яка здійснила друк. Також не вказані особи, відповідальні за випуск, інформує прес-служба Нацполіції Івано-Франківської області.

Нагадаємо, чергові вибори президента призначені на 31 березня 2019 року. Передвиборна кампанія почалася 31 грудня. З цього дня починається реєстрація потенційних кандидатів у ЦВК і передвиборна агітація. До 9 лютого 2019 року буде оголошений остаточний список претендентів на посаду глави держави.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.