Політика

“Мета, до якої йшов останні 30 років”, – Юрій Тимошенко заявив, що балотується в президенти

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Прикарпатський народний депутат Юрій Тимошенко подав до ЦВК документи для реєстрації кандидатом у президенти.

Про це він написав у соцмережі Facebook.

“Друзі, повідомляю, що сьогодні вранці зареєструвався кандидатом в Президенти України під порядковим номером 61. Мета, до якої йшов останні 30 років свого життя. Ще на початку своєї політичної діяльності я дуже добре усвідомив, що в разі, якщо б Президентом став дійсно проукраїнський патріот, він один силою своїх повноважень зміг би зробити для України, можливо, більше, ніж всі 100 років української революції. А позаяк таких, яким би повірив на всі 100%, я для себе вже не бачу, то вирішив запропонувати всьому українському народові таке саме служіння, яке я надаю громаді свого округу як народний депутат”, – написав Юрій Тимошенко.

Він обіцяє перемогти у війні, подолати корупцію, винищити “всіх недобитків попереднього злочинного режиму Януковича”, покінчити з безробіттям, забезпечити всіх доброю роботою і гідною зарплатою тощо.

“Не належу і ніколи не належав до жодної політичної партії і ніколи не мав найменших контактів з будь-ким з олігархів – то ж стояти буду за весь український народ, а не за вузькопартійні інтереси якогось кишенькового партійного вождя на службі олігархів”, – додав Тимошенко.

Нагадаємо, Юрій Тимошенко заявив про намір балотуватися у Президенти ще у 2016 році та звернувся до виборців скинутися йому на заставу.

Нещодавно Тимошенка виключила зі свого складу фракція “Народний фронт”. Народний депутат Леонід Ємець написав, що неформальною причиною виключення Тимошенка з фракції є те, що він зібрався балотуватися у президенти.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.