Політика

Івано-Франківська міська рада затвердила угоди про співпрацю з селами

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Рішення про угоди затверджено між міською радою та чотирма сільськими радами – Добровлянською, Підлузькою, Підпечерівською та Узинською.

Сторони висловили активне прагнення щодо співпраці з метою вирішення важливих питань у процесі об’єднання територіальних громад.

До теми: З квітами і молитвою – Марцінків домовлявся з Узином про приєднання до Франківська

«На взаємній і добровільній основі виявили бажання співпрацювати у втіленні заходів, спрямованих на досягнення намічених цілей. Відповідно до затверджених угод, до рішення Івано-Франківської міської ради від 14.12.2018 «Про місцевий бюджет на 2019 рік» будуть внесені зміни. Адже на розвиток сіл Добровляни, Підлужжя, Підпечери та Узин з міського бюджету будуть передбачені кошти», – повідомила прес-служба міської ради.

До теми: “Познайомилися під час служби Божої”, – Марцінків агітував селян приєднуватись до Франківська (ФОТО)

Крім того, депутати міської ради звернулися до Верховної Ради України «Про міські агломерації». Досвід Івано-Франківська показує, що де-факто міські агломерації впродовж багатьох років успішно існують і функціонують з метою вирішення спільних проблем громад міста та сіл. У зв’язку з цим, як ніколи актуальним є питання визначення міських агломерацій, як форми співробітництва територіальних громад на законодавчому рівні.

Читайте: Вовчинець набиває ціну. Як мер Франківська домовлявся із селянами про ОТГ

Враховуючи це, депутати просять пришвидшити процес розгляду Верховною Радою України проекту Закону України «Про міські агломерації».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.