Політика

Екс-міліціонер з Прикарпаття, якого затримали п`яним за кермом, теж пішов у президенти

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Голова партії “Громада і закон” Михайло Ільницький також балотується на посаду президента України, пише Курс.

За інформацією “Укрінформу“, рішення про його висунення кандидатом у президенти ухвалили в суботу, 26 січня, на з’їзді партії в Києві.

“IV з’їзд політичної партії “Громада і закон” вирішив: висунути на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року кандидатом на пост Президента України Ільницького Михайла Сепановича, голову політичної партії “Громада і закон””, – оголосили зі сцени.

З’їзд партії відбувся у готелі “Турист” у Києві.

До теми Екс-міліціонер Ільницький вимагає у патрульного мільйон гривень моральної компенсації

22 березня 2010 року Михайло Ільницький створив Всеукраїнську громадську організацію “Громада і закон”, а 27 березня 2015 року свідоцтво отримала і партія “Громада і закон”. Ільницький є водночас головою партії та громадської організації.

Патрульні склали на колишнього міліціонера, полковника Михайла Ільницького постанови за ст. 130, 185 і 126 КУпАП в ніч з 18 на 19 червня 2017 року. Водій не мав ані посвідчення водія, ані страхового полісу, до того ж відмовився пройти освідчення на алкоголь.

Згодом Івано-Франківський міський суд визнав його винним за статтями 130 і 185 КУпАП – “водіння у нетверезому стані” та “злісна непокора поліції”. Ільницький оскаржив рішення міського суду в апеляційному, який скасував постанову першої інстанції, оскільки патрульні не змогли довести, що саме Ільницький був за кермом.

Читайте “Двоє тримали, а один виламував палець” – Ільницький-молодший про франківських патрульних

Михайло Ільницький також поскаржився на патрульного Леоніда Гончарука: нібито при затриманні поліцейський зламав йому мізинець. За клопотанням прокуратури суд відсторонив Гончарука від виконання обов’язків. Однак апеляційний суд повернув патрульного на роботу.

У позовній заяві екс-міліціонер Михайло Ільницький вимагав від Гончарука 1 млн грн моральної та 33 тис грн матеріальної шкоди.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.