Політика

Активісти Опори побачили ознаки підкупу виборців у безкоштовному концерті Зеленського

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Безкоштовний концерт шоумена Володимира Зеленського в Ужгороді можна розцінювати як підкуп виборців, заявили у громадянській мережі Опора.

За даними активістів, 9 лютого в Ужгороді відбувся концерт Студії Квартал 95 за участю кандидата в президенти, пише НВ.

Концерт був анонсований заздалегідь, квитки на нього можна було купити на сайті і в касах театру. Ціни на квитки коливалися в межах від 350 до 1950 гривень. Однак в той же день, за три години до заявленого концерту, пройшов ще один, вхід на який був виключно за запрошеннями.

Читайте Здрасьте! Зеленський привіз до Франківська свій “Квартал” (ФОТО)

Попереднього публічного анонса свята не було, як можна було отримати запрошення – невідомо.

Сам Зеленський заявив, що такі благодійні концерти вони проводять регулярно. Він пояснив, що раніше їх про це не запитували, тому команда не розповідала, а піаром не займається.

“У факті організації безкоштовного концерту можуть проглядатися ознаки порушенням правил ведення виборчої кампанії з боку кандидата Зеленського”, – заявив координатор спостереження за виборами Опори в Закарпатській області Ярослав Гулан.

За його словами, кандидату заборонено надавати виборцю на пільгових умовах товари або послуги і при цьому згадувати його ім’я.

“Проведення безкоштовного концерту за участю кандидата в президенти може сприйматися саме як надання виборцю послуг, а це вже містить ознаки підкупу виборців”, – уточнив він.

Нагадаємо, у неділю, 10 лютого, студія Квартал 95 двічі виступила в Івано-Франківську. Один із концертів також був безкоштовним.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.