Люди

Зниклу школярку поліціянти знайшли у Драгомирчанах – ночувала у товариша

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Поліцейські розшукали зниклу напередодні 13-річну школярку з Тисменицького району. Ніч вона провела у свого знайомого у Франківську. Причини втечі дівчинки наразі з’ясовуються.

Дівчинку упродовж ночі розшукували працівники відділу ювенальної превенції обласного управління прикарпатської поліції та Тисменицького відділу поліції. Поки її місцезнаходження було невідоме, жодних протиправних дій щодо неї  не було, повідомляє ювенальна превенція Прикарпаття.

До теми: Від любові не тікають. Скільки дітей шукали на Прикарпатті та чому вони йшли з дому

Про зникнення школярки в поліцію поопівночі повідомила її матір. Вона розповіла, що дочка утекла з останнього уроку в школі у Франківську, але додому не повернулася. Дівчинка раніше вже йшла з дому, однак сама за якийсь час приходила, тому мама не зверталася до поліції.

Працівники ювенальної превенції негайно розпочали пошуки дівчини, з`ясували коло спілкування малолітньої та перевірили адреси її ймовірного знаходження.

У четвер вранці, 21 лютого, малолітню дівчину виявили у селі Драгомирчани. Встановлено, що попередню ніч вона провела у свого знайомого в Івано-Франківську.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.