Люди

«Випивши чашку чаю, я маю честь помити її після себе», – Володимир Голубош

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 7 лютого, керівники нацполіціі та патрульної поліціі провели брифінг з приводу рапорту патрульних про миття службових автівок.

За словами начальника поліції області Володимира Голубоша, останніми днями є багато висвітлень у ЗМІ, тому виникла потреба роз’яснити ситуацію, пише Репортер.

Нагадаємо, що франківські патрульні поскаржились на керівника, бо той змушує їх мити машини, хоча на це передбачені кошти з бюджету. Через це вони звернулися з рапортом у Київ до начальника Департаменту патрульної поліції України Євгенія Жукова.

«Дійсно були договори і тендери, які можна перевірити на Prozorro. Автівки справді мили, ремонтували і проводили хімчистку», – говорить керівник патрульної поліції в області Олег Костенко.

Він розповів, що для надання послуг на мийці за тендером, є талони спеціального зразка. Каже, послуги надавалися за талон. Звично цим займається працівник транспортного відділу управління.

До теми Селфі, скандали, ротації. Як франківські патрульні три роки служать й захищають

З приводу боксу-мийки на території управління, за словами Костенка, це перевага, коли за потреби можна ним скористатися, в тому числі й на час проведення тендерів.

«Послуги для мийки вперше надали у 2018 році. Нині в управлінні триває перевірка, і більшість людей нині відмовляються від підписів і кажуть, що не знали, про що йдеться у рапорті», – стверджує Костенко.

Читайте також Франківські патрульні – люди тижня за версією «Репортера»

«Випивши чашку чаю я маю честь помити її після себе», – говорить Володимир Голубош.

Наразі проводиться перевірка, і Голубош стверджує, що департамент докладе усіх зусиль, аби вона була об’єктивною.

Триватиме вона до двох місяців і про її результати обіцяють повідомити додатково.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.