Люди

Вісім військових ЗСУ потрапили до рук проросійських бойовиків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За попередньою інформацією, 22 травня вранці вісім військовослужбовців Збройних Сил України зі складу Об’єднаних сил рухалися на вантажному автомобілі в районі населеного пункту Новотроїцьке.

Вони відхилилися від визначеного маршруту і потрапили на тимчасово-окуповану територію, де були затримані бойовиками збройних формувань Російської Федерації. Про це повідомляє Операція об’єднаних сил / Joint Forces Operation.

“Командування Об’єднаних сил вживає усіх можливих заходів для визначення місця перебування та повернення військовослужбовців. Військовою прокуратурою внесено відомості до єдиного державного реєстру досудових розслідувань та проводяться слідчі дії. Командування Об’єднаних сил вживає усіх можливих заходів для визначення місця перебування та повернення військовослужбовців”, – йдеться в повідомленні.

Більш детальні повідомлення про подію будуть оперативно опубліковані з надходженням нової інформації. Військовою прокуратурою внесено відомості до єдиного державного реєстру досудових розслідувань та проводяться слідчі дії.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.