Відео Люди

Військовий з Івано-Франківська привіз допомогу на хутір Вільний (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Доба на лінії фронту минає без утрат. Армійці тим часом доправляють гуманітарну допомогу мешканцям прифронтового населеного пункту Вільний.

Це частина Золотого-4, що була звільнена улітку. Нині населений пункт окупанти постійно тримають на прицілі. Удень і вночі під вогнем не лише військові позиції, а й будинки цивільних.

Прибули до Вільного і медики. Вони оглядають місцевих і видають їм медикаменти. Мешканці просять надати можливість прибрати на кладовищі. Через обстріли туди ходити бояться, пише 5 канал.

Військові кажуть, окупанти навмисно обстрілюють мешканців Вільного. Адже вибити українських військових із добре укріплених позицій їм не вдається, тому тиснуть на цивільних. Та армійці заспокоюють, місцеві під надійним захистом.

“Ми українці! Ми своїх не кидаємо. Один одному завжди допомагаємо. Тому що вони люди. Наші громадяни, які попали в біду. І ми все зробимо, щоб вони відчували, що Україна разом з ними. І Збройні сили так само разом з ними”, – наголошує полковник Юрій Верановський з Івано-Франківська.

До теми: Полон, кордон і присяга. Прикарпатські військові про службу в армії

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.