Люди

В учасників Gorgany Race 2018 вкрали велосипеди

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Про прикрий випадок у соцмережі Facebook повідомив  Petya Polkovnikov.

«І так це мої вже 9-ті Gorgany Race 2018 – пригодницькі перегони. Починав бігати трек, та останні 6 років виступаю у класі вело, з моїм супер- напарником Vasyl Bodnaruk та досить успішно. Горгани це справжнє свято, подія яку чекаєш весь рік. Можливість випробувати себе, побачити друзів та знайомих однодумців, зарядитись позитивом до наступних змагань. Та, на жаль, в цьому році з нами сталась прикра пригода, яка перекреслила всі шанси на успіх. В нас викрали велосипеди.

Цьогорічні змагання проходили у досить складних погодніх умовах, дощ та зливи практично не зупинялись протягом всієї гонки. Багато болота, вода яка текла скрізь по дорогах, річки піднялися так, що переправи через них були надскладними. Та це Gorgany Race, так має бути, свій кайф в цьому відловлюєш, ну принаймні вже навчився).

До теми: Негода – не завада. На Франківщині стартували масштабні пригодницькі перегони Gorgany Race (ФОТО, ВІДЕО)

Гонку розпочали добре, рухались в хорошому темпі, проблем з кп не виникало, варіанти обирали правильні. Проїхавши 110 км, добрались до першого трекового пункту. Приблизно 23:00 залишили велосипеди, вибігли радіально на гору Будз, взяли кп, спустились назад та покрутили ще близько кілометра по дорозі до місця де розпочинався підйом на наступні 3 трекові кп. Було це близько 3 ночі. Залишили велосипеди в лісі та вирушили. 30 км треку зробили, дещо більше витратили часу на це ніж планували, пункти взяли, в хорошому настрої повертаємось, близько 11 ранку спустились до місця де чекають наші двоколісні коні, щоб довести на 2 кп які залишились, та до омріяного фінішу до якого менше 40 км, з великими шансами на перемогу. Та не цього разу. Велосипедів не виявили. Їх вкрали.

До теми: Пригодницький забіг у Ґорґанах. На Франківщині завершились перегони Gorgany RACE 2017 (ВІДЕО)

Це звучить дивно. В диких Горганах, в лісі? Але це так і ця прикрість сталася саме з нами. Ми такі перші щасливчики в історії Gorgany Race, якщо не помиляюсь. Почали вичислять сліди протекторів, шукати в лісі з надією що їх переховали десь поруч, зв’язку теж немає. Лазили по хащах ми довго, все марно. Десь о 16:00 виріши покинути місце пошуків та пішли пішки до найближчого села Cтара Гута, щоб вийти на зв’язок та звернутись в поліцію, повідомити також організаторів що на фініші нас сьогодні не буде. Всього 2 години після виклику і поліція прибула). Прийняла заяву. А далі по нас приїхали Bohdan Fashtryha разом з Taras Khimchak команда з Яремча яка виступала у класі трек, Yuliana Tsurik ,після 30 годин пхались ще в те село, дякуємо вам.

Такі для нас були цьогорічні змагання, та не зважаючи на прикрий досвід, думками вже про на ступні Горгани.

Тай таке, може це ми так карму чистимо», – написав учасник перегонів.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.