Люди

В Івано-Франківську знову смердить

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 19 серпня, на апаратній нараді, перший заступник міського голови Зеновій Фітель звернувся до керівника міської санепідслужби Руслана Савчука, мовляв, знову є скарги від мешканців міста на «Імперово Фудз» через неприємний запах.

20120712121455

«За останні два місяці ми проведи дев’ять виїздів, де проводили відбір проби атмосферного повітря від підприємства до житлової забудови на відстані 50 метрів, – каже Руслан Савчук. – 12 серпня нам вдалося зафіксувати перевищення гранично допустимої концентрації аміаку та сірководню з перевищенням у два рази від допустимої норми. Були залучені всі зацікавлені служби, які прийняли рішення, аби усунути виявлені недоліки цього підприємства».

«Ну, дивіться, – відповів Зеновій Фітель, – 18 серпня також таке було, навіть тут було чути той запах. Беріть це питання на контроль».

За словами Руслана Савчук, проблема в тому, що мешканці можуть телефонувати, коли мине вже кілька днів. «Вчора телефонували о 8.30 на приймальну нашої служби, що є неприємні запахи, – говорить Савчук. – Я особисто був там, запаху нема. Виявляється, що смерділо у суботу та неділю. У нашу службу можна телефонувати і у вихідні. Є черговий».

Write A Comment