Люди

В Івано-Франківську відомий психолог розповість про аспекти світу дитини

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У рамках відзначення Тижня католицького шкільництва, 8-12 квітня, у католицькій школі для батьків організовують лекцію на тему «Психологічні аспекти світу дитини: від 0 до 16 років».

Проводить лекцію відомий психолог, психотерапевт Володимир Станчишин зі Львова, інформує прес-служба УГКЦ.

Захід відбудеться 8 квітня о 17.00 в актовій залі Католицької школи І ст. по вул. Василіянок, 17.

У Львові він збирає повні зали слухачів, а дехто готовий навіть стояти, щоб послухати лекції із психотерапії та психології. Володимир Станчишин торкається широкого спектру тем, що часто є табуйованими в українському суспільстві: від базових психологічних потреб людини до трудоголізму, реадаптації військових і життя в родині, що виховує дитину з інвалідністю. Нещодавно у Львові провів 10 безкоштовних майстер-класів «Психотерапія для міста».

Довідка: Володимир Станчишин – практичний психолог, психотерапевт, керівник Центру психічного здоров’я Шпиталю ім. Митрополита А. Шептицького (м. Львів)

2007 – 2010 рр. Львівський національний університет ім. І. Франка. Гуманітарно-природничий факультет. Спеціальність «Психологія» (заочно);

2002 – 2007 рр. Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка. Інженерно-педагогічний факультет. Вчитель трудового навчання, інформатики, креслення та безпеки життєдіяльності загальноосвітньої школи другого та третього ступенів.

Додатково здобував освіту в Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії (навчальна програма «Схема-терапія») та Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії (трьохрічна навчальна програма «Когнітивно-поведінкова терапія»).

Пройшов навчальний курс «Руйнівний вплив родинного насильства» та завершив практичну навчальну програму «Медико-психологічний і соціальний супровід осіб з особливими потребами».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.