Люди

В Івано-Франківську проходить акція «Майстерня здоров’я»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Упродовж двох днів, 15 та 16 вересня, в рамках Всеукраїнської акції в Івано-Франківську проводиться медико-просвітницька акція «Майстерня здоров’я».

За програмою заходу в лікувальних закладах держави бажаючі мають змогу безкоштовно виміряти артеріальний тиск та рівень цукру в крові. Такі дослідження за сприяння департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації  здійснюють також в Івано-Франківську, зокрема в поліклініці №3 по вул. Івана Франка, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

«Контролювати артеріальний тиск – надзвичайно важливо, – переконує завідувач терапевтичного відділу поліклініки Оксана Швець. – Адже підвищений тиск стає фактором ризику серцево-судинних хвороб, розвитку серцевої недостатності, захворювань нирок. Важливо також запобігти виникненню ускладнень, в першу чергу, інсультів та інфарктів».

А от підвищення тиску в поєднанні з надлишковим рівнем цукру в аналізах крові, за словами медика, часто може призвести до ішемічної хвороби серця. Саме тому людям з цукровим діабетом варто контролювати покази вимірювання артеріального тиску найбільш ретельно.

Write A Comment