Люди

В Івано-Франківську презентували короткометражний фільм «Не сказані слова»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Громадські організації Івано-Франківська за сприяння департаменту освіти, науки, молоді та спорту ОДА презентували десятихвилинний фільм під назвою «Не сказані слова».
IMG_5346

Короткометражку показали як  своєрідну  соціальну рекламу про сімейні цінностті в молодіжному середовищі,  а також утвердження цінностей родини та шлюбу.

IMG_5316

Стрічка  присвячена мовному питанню. Упродовж фільму показується як виникає конфлікт декількох поколінь людей, що розмовляють різними мовами.

IMG_5330

Ініціатори проекту розповіли, що підняли саме це питання, оскільки вважають, що насправді такої проблеми не існує і не важливо, якою мовою ти розмовляєш, важливо – яка ти людина.

IMG_5340

-У даному фільмі ми порушили таких три великі проблеми, як  проблема молодої сім’ї, проблема виховання маленьких дітей і проблема поколінь, яка, на нашу думку, є дуже важливою, – зазначила Василина Павлюк. – Ми не старалися показати рішення цих проблем. Ми їх відобразили для того, щоб люди, які будуть дивитись цей фільм, розуміли, що сімей, які розвалюються, є дуже багато і вони повинні звертатися за фаховою допомогою до відповідних спеціалістів.

Write A Comment