Люди Світ

У США на благодійному концерті збирали гроші для дитячого центру в Карпатах

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Під час благодійного концерту вдалося зібрати 3,743 тисячі доларів.

Усі кошти підуть на будівництво «Дому Ангела» – центру, у якому проводитимуть своє дозвілля діти, що виховуються у соціальних закладах.

На концерті виступали Заслужена артистка України Ірина Лончина, шкільний танцювальний ансамбль «Синевир», під керівництвом Григорія Момота і музичний гурт «Родина». Також були пісні-молитви поетеси Наталі Богуслави, школярки Соломії-Марії Семків та лірика від Романа Марчука. Розігрували лотерею, яку організувала активістка Ірина Макарова. Жінки з Марійськоі дружини забезпечили охочих кавою та солодким. А вступне слово-молитву провадив священик УГКЦ о. Роман Малярчук.

«Дім Ангела» — це майбутні 270 квадратних метрів затишку в горах, в екологічно чистому регіоні – Витвицькій ОТГ. Одночасно тут зможе перебувати до 25 дітей (сироти, діти з кризових сімей, проблемні підлітки і діти «вулиці», діти, які перемогли онкологію, хворіють на серцево-судинні захворювання та хвороби опорно-рухового апарату й інші).

“Для початку забиратимемо їх на вихідні, канікули, будемо організовувати зимові та літні табори. Хочемо запровадити багато реабілітаційних послуг, в тому числі іпотеріпію, каністерапію, апітерапію, мистецькі та ігрові програми, залучатимемо психологів, досвідчених тренерів та педагогів…”, – розповідають у БФ “Ти ангел”.

Будівництво «під ключ» обійдеться приблизно у три мільйони гривень.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.