Відео Люди

У Києві доброволець підпалив себе під Міноборони

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Києві під Міністерством оборони, де добровольці вимагають визнати їх рівноправними учасниками бойових дій, боєць Сергій Ульянов вчинив самопідпал.

Як видно з відео телеканалу ZIK із місця подій, чоловік облив себе рідиною і підпалив. Люди, які були поруч, повалили чоловіка на землю й погасили полум’я, пише УП.

Голова організації ТО “Каховський плацдарм” Сергій Цигіпа написав у Facebook, що колишній боєць 73-го МЦСпП Сил спецоперацій Сергій Ульянов свідомо вибрав саме такий шлях “боротьби з військовим бюрократизмом”.

“Жити буде. Врятували. Але проблема не вирішена”, – повідомив він.

Сергій Ульянов уже два роки через суд домагається визнання рівних із учасниками бойових дій прав добровольців. Перед своєю акцією він розповів, що тривалий час добровольці не могли поспілкуватися з представниками Міноборони, минулого року навіть голодували під стінами відомства.

“Закінчилось все тим, що хлопців відправили як військовослужбовців на воєнно-лікарську комісію у госпіталь. Там нас списали за усіма старими болячками, у кого були контузії та інше, – розповів Ульянов. – За цей час командуючий силами спеціальної операції Луньов нас перевів незрозумілими указами в особисте розпорядження і після проходження ВЛК, мене за один день вкотре вигнали”.

За словами чоловіка, з ним не розрахувались та навмисно не видали потрібних документів, хоча це незаконно.

“Я залишився у повітрі, навіть не можу стати на військовий облік. Просто не можу далі жити і нормально працювати та розвиватися. Мого бойового побратима взагалі звільнили без його відома, він також не отримав жодних документів, – пожалівся Ульянов. – А з приводу нашого командира, який вирішував моє питання, взагалі не смішно, адже його самого звільнили ще у 2016 році”.

Речник Міноборони сказав, що представники відомства долучилися до гасіння бійця. Більше про ситуацію представники міністерства скажуть на брифінгу.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.