Люди Фото

У Коломиї на День добровольця ветерани висадили в міському парку 60 дубів (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Дерева висадили у парку ім. Т. Шевченка 14 березня за ініціативи добровольців та підтримки місцевих мешканців.

Коломиянин Андрій Балацький розповів “Репортеру“, що 20 дубів вдалося придбати за скляну тару, яку він збирає і здає на вторинну переробку. Каже, таку акцію до Дня добровольця придумали із коломиянином та бійцем Правого сектора Віталієм Романюком.  Він придбав ще 20 саджанців. А потім  долучилися і жителі масиву, що біля парку – придбали решту молодих дубів.

До теми: День добровольця. Три історії бійців з Прикарпаття (ФОТО)
Аби придбати 20 саджанців Андрій Балацький здав 1200 пляшок з-під пива – отримав 400 грн.
“День добровольця кожен святкує по різному. Хтось ходою, хтось концертами, а хтось і фізичною працею, – пояснює Андрій Балацький. – Існує добра традиція висаджувати дерева в пам’ять про героїчні події історії та людей, які її творили. Оскільки саме дуб вважався прадеревом у слов’ян, ми обрали саджанці червонолистих дубів. А ще дерево є своєрідним переплетенням трьох вимірів: коріння – минуле, про яке з шаною будемо згадувати, стовбур- теперішнє, яке можемо позитивно змінювати, і гілля (крона) – майбутнє, яке ми творимо сьогодні. Давайте робити це свідомо!”
Нагадаємо, Андрій Балацький був на Майдані, понад два роки воював на Донбасі, а нині у Коломиї збирає сміття. Так він бореться з посттравматичним синдромом і робить своє місто чистішим.
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.