Люди Соціум

У Карпатах 18 рятувальників другу добу шукають досвідченого лижника з Києва (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
П‘ятеро екстрималів загубилися в районі гори Гемба 6 січня.

Там багато скель і карнизів, а відтак висока ймовірність, що зірвуться снігові лавини. Втім рятувальники налаштовані оптимістично – турист, якого вони шукають, добре споряджений і має запальничку, відтак має можливість розвести багаття і загрітися. А це – надзвичайно важливо у зимових Карпатах.

Також, зниклий лижник – досвідчений екстримал і тренер з лижного фристайлу. Детальніше – в сюжеті ТСН з 7:09.

Читайте також: У Карпатах незабаром зійдуть лавини: правила безпеки від бувалих туристів

6 січня до Служби порятунку надійшло ще одне повідомлення про те, що в районі гори Гимба заблукали двоє лижників. Сповістила про це рятувальників о 20:20 дружина одного з туристів. Товариша, з яким той вирішив відсвяткувати Різдво у горах, знайшли вдень 7 січня. Він вийшов на стовпчик Гимба, де був зв‘язок, аби подзвонити рятувальникам. Куди пішов Грищенко – не пояснив.

Того вечора заблукала ще одна група, катаючись в горах. О 00:15 7 січня рятувальники знайшли двох туристів. Знесиленого товариша залишили чекати на допомогу у горах. Його знайшли неживим наступного дня.

До теми: Карпати взимку небезпечні. Як підготуватися до зимової мандрівки в гори

Той, хто кличе товаришів у гори, мусить брати на себе відповідальність за маршрут, групове та особисте спорядження, аптечку, кажуть рятувальники.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.