Люди

Лісівники просять привозити новорічні ялинки для тварин Галицького НПП

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Ялинки можуть стати поживою чи розвагою для тварин. Ведмеді, наприклад, люблять гратися з деревцями, а олень носить їх на рогах. Також гілки ялинок використають як підстилку чи для обігріву помешкань диких тварин.

Новорічні ялинки можуть стати хорошою поживою чи забавкою для тварин Галицького національного природного парку, пише прес-служба Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Мешканці Франківська можуть привозити живі ялинки на територію Рибненського лісництва, що поблизу автобазару. Або ж  на територію Галицького НПП в село Крилос, Галицького району.

“Щоб спростити транспортування ялинки, радимо обламати гілки від стовбура та спакувати їх у полотняний, паперовий чи синтетичний мішок, – повідомляють в управлінні. – Ваша новорічна красуня стане потіхою для диких звірів. Адже ведмеді, наприклад, люблять гратися з деревцями, а олень носить їх на рогах. Також гілки ялинок використають як підстилку чи для обігріву помешкань диких тварин”.

Лісівники просять приносити ялинки без прикрас, фрагментів дощику, конфетті, вати та інших небезпечних для тварин матеріалів. Не прийматимуться ялинки, що піддавалися обробці штучним снігом, барвниками, ароматизаторами, що залишили на гілках безліч шкідливих речовин.

 

Comments are closed.