Люди

У Франківську буде благодійний ярмарок, – збиратимуть гроші на реабілітацію 9-річного Радомира

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
1 та 2 грудня з 11.00 до 17.00 у фортечній галереї «Бастіон» відбудеться благодійний ярмарок «Крок за кроком», який організовує Вікторія Пантазі за підримки освітньо-благодійного проекту «Янголи Поруч».

На ярмарку збиратимуть гроші, що Радомир Пантазі зміг поїхати до дитячого реабілітаційного центру в Канаді.

Радомир – веселий, щирий та мужній дев’ятирічний хлопчик, що пройшов нелегкий шлях: видалення грижового мішка, реанімація, новий діагноз – фіксація спинного мозку, епілептичні приступи, операція в Ізраїлі, яка відбулась завдяки небайдужим людям. Остання операція дала значні покращення – дитина виросла на 10 сантиметрів.

Зараз Радомир значно зміцнів. Проте чергове обстеження і рентген виявили неправильно сформовані тазостегнові суглоби. Лікарі радять оперувати. Залишати все так, як є – не можна, оскільки ніжки поступово висуваються із суглобів. Дитині треба зміцнювати зв’язки та м’язи тазостегнових суглобів. Саме тому, йому потрібна ця подорож до Канади.

На ярмарку можна буде купити домашні смаколики, придбати речі hand made та взяти участь в майстер-класах з виготовлення ангела та горобчика.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.