Відео Люди Фото

У франківському геріатричному пансіонаті влаштували “День краси” (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Стилісти, візажисти та перукарі на волонтерських засадах створювали привабливі жіночі образи молодим мешканкам Івано-Франківського геріатричного пансіонату.

Після “перевтілення” влаштували фотосесію.

З благодійними акціями волонтери БО “Платформа соціальних інновацій “Трансформація” приїжджають до геріатричного пансіонату не вперше. Переважно опікуються старшими людьми. Свого часу волонтери організували проект “Краса не має віку” – створювали образи старшим жінкам. Цього разу працювали з молодими людьми, які через важкі хвороби також мешкають у геріатричному пансіонаті, пише Sotka.life.

“Моделі – жителі геріатричного пансіонату на очах перетворюються у справжніх красунь”, – каже голова благодійної організації та кураторка проекту STAY Ілона Мурзова.

До теми: У Франківську волонтери пофотографували самотніх стареньких, щоб допомогти їм знайти “онуків”

Візажисти та стилісти – випускниці школи мистецтв “Леді”. Вони зголосилися зробити добру справу.

Волонтерили і фотографи, які знімали сам процес перевтілення і жінок у нових образах. Портрети потім роздрукують та подарують моделям на згадку.

Для волонтерів пріоритетним залишається проект STAY – унікальна ініціатива, запроваджена в Івано-Франківську. Небайдужі люди можуть у соцмережі Фейсбук переглянути фотографії жителів геріатричного пансіонату, прочитати їхні життєві історії та зголоситися стати для самотніх стареньких людей названими онуками. Завдання таких “онуків” – один раз на тиждень обов’язково відвідати “дідуся” чи “бабусю” та поспілкуватися з ними.

Читайте також: Онуки на годину: як на Франківщині рятують від самотності літніх людей (ФОТО)

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.