Люди Фото

У День танкіста українським військовим передали кілька тонн допомоги

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У навчальному центрі «Десна» у Чернігівській області відбулося масштабне святкування Дня танкіста. Перше своє професійне свято відзначили бійці 3-го окремого танкового батальйону «Звіробій», серед яких хлопці зі Львова та Херсона, Вінниці та Києва, Чернівців та Черкас, Луцька та Полтави, із сіл Волині, Прикарпаття та Поділля.

desn4

Підтримати вояків, які незабаром вирушать у зону АТО, приїхали байкери з Києва, Дніпропетровська, Кривого Рогу на чолі з президентом фестивалю «Тарасова Гора» Ашотом Арушановим. Разом з волонтерами вони передали танкістам кілька тонн гуманітарної допомоги.

desn3

Перед офіційною частиною свята гості танкового батальйону побували на танкодромі, де на власні очі переконалися у непохитній рішучості та у крицевій міцності бойових екіпажів танків. Після цього стоголосим «Слава!» вшанували пацієнтів військового госпіталю. Тим часом бійці батальйону «Звіробій» вишикувалися на стадіоні навчального центру.

«Повернуся, тільки жди. І не зич добра», – декламував боєць присвяту родинам українських військових.

desn5

Відмінники бойової підготовки отримали заохочення: кевларові шоломи, тільники, в’язані шапки. Цими та сотнями інших украй необхідних речей батальйон намагаються забезпечити волонтери.

desn2

Долучитися до допомоги бійцям можна перерахувавши кошти волонтерам: номер карти «Приватбанку»: 4149 4377 3129 0555 (отримувач Федорак Захар Любомирович).

desn1

Зі списком необхідних батальйону речей можна ознайомитися у спеціальній групі в мережі Facebook: https://www.facebook.com/groups/tankbataljon/. Там же у волонтерів можна уточнити всі деталі щодо допомоги бійцям.

Write A Comment