Люди Фото

У Давньому Галичі пройде Всеукраїнська проща за мир в Україні (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У селі Крилос Галицького району 2-3 серпня відбудеться ІІІ Всеукраїнська патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої. Цьогоріч вона присвячена молитві за мир в Україні.

DSC_1750

На прощу очікують до 40-45 тисяч паломників з Івано-Франківщини, Волині, Рівного, Вінничини, Київщини, Львівщини, Хмельниччини, а також з-за кордону.

DSC_1752

У програмі традиційний піший похід паломників до Крилоса з Івано-Франківська, Калуша та Бурштина. Також у програмі театралізована хресна дорога, похід зі свічками до Княжої криниці, урочисте винесення чудотворної ікони, молитви за оздоровлення, нічні чування, відвідання музею історії Давнього Галича та духовні співи.

DSC_1755

Для людей розробили зручні карти, де розміщено всі важливі об’єкти та спеціальний паспорт паломника.

За словами протисинкела єпархії отця Олега Каськіва, паспорт дає переваги. Так, за ним можна безкоштовно отримати духовну літературу, харчування та ночівлю. Такий паспорт дійсний до 2022 року.

DSC_1758

«У всякому випадку – це все історія, – каже Олег Каськів. – До мене приходив чоловік, який показував іконку з прощі у Гошеві 1927 року, яку йому подарував дід. Чоловік казав, що то є найбільша його реліквія. Може це також хтось передасть своїм онукам чи правнукам».

DSC_1749

 

krylos_map_small

 

Карта відпустового місця Чудотворної ікони Матері Божої Галицької, село Крилос (Давній Галич). Для збільшення натисніть на зображення

Write A Comment